موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی

header61

پایگاه های الکترونیکی

image_gallery.gifimage_gallery_8.gif

image_gallery_3.gifimage_gallery_5.gif

image_gallery_9.gif

 

پایگاه های الکترونیکی فارسی

image_gallery_1.gif

image_gallery_4.gif

image_gallery_2.gif

image_gallery_7.gif

 

اوقات شرعی

دریافت مدرک تحصیلی

   فارغ التحصیلان محترم به موارد ذیل دقت فرمایید:

 

1-  لازم است دانشجويان گرامي در آخرين نيمسال تحصيل ، از کامل بودن پرونده فارغ التحصيلي خود اطمينان حاصل نمايند تا پس از اعلام آخرين نمره قبولي از دروس مأخوذه و تسویه حساب با موسسه ، در صدور مدرک فارغ التحصيلي آنها وقفه اي ايجاد نگردد. برهمين اساس کليه دانشجويان در آخرين نيمسال تحصيل خود به مسئول آموزش رشته مربوطه در موسسه مراجعه و نسبت به ارائه و تکميل مدارک پرونده تحصیلی خود اقدام نمايندو در پايان تحصيل هم بلافاصله پس از اعلام وثبت آخرين نمره در کارنامه نهايي براي امور فارغ التحصيلي خود اقدام نمايند.

2-  به هنگام مراجعه جهت دریافت هرگونه مدرک تحصیلی ، متن مدرک دریافتی را به دقت مطالعه نموده و درصورتیکه مشخصات شما مغایرتی نداشت جهت امضا اقدام نمایید.

3-  در زمان تسویه حساب ارائه کارت دانشجویی الزامی است در صورت مفقود شدن کارت دانشجویی ، دانشجو بایستی با مراجعه به یکی از دفاتر اسناد رسمی نسبت به اخذ تعهد از دفترخانه اقدام نماید.

4-   در زمان تسویه حساب به همراه داشتن اصل کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم الزامی است.

5-  فارغ التحصیلان مشمول خدمت سربازی بهتر است حداقل 2 ماه مانده به پایان فرجه یک ساله پس از تاریخ فارغ التحصیلی ، نسبت به معرفی خود به نظام وظیفه اقدام نمایند.

6-  درصورتیکه مشمولین ، در زمان مشخص شده مراجعه ننمایند عواقبی از جمله ورود به جلسه غیبت نظام وظیفه و مشمول اضافه خدمت گردیدن و محرومیت از پاره ای حقوق و مزایا از جمله عدم ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را به دنبال خواهد داشت.

7-  افرادی که در چند مقطع دانش آموخته شده اند لازم است به ترتیب از مقطع پایین تر نسبت به اخذ دانشنامه خود اقدام نمایند.

8-       دانشجویانی که پس از گذراندن کلیه دروس دوره موفق به کسب حداقل میانگین کل 12 نمی شوند ، با رعایت کلیه مقررات می توانند حسب ماده 47 آئین نامه آموزشی (ترم جبرانی ) نسبت به جبران میانگین کل خود اقدام نموده و در صورت کسب حداقل میانگین کل 12 ، دانشنامه رسمی دریافت نمایند.بدیهی است اینگونه افراد پس از استفاده از نیمسال جبرانی و عدم ارتقاء میانگین کل به نمره 12 استحقاق دریافت مدرک مصوب و همچنین دانشنامه رسمی را نداشته و فقط گواهی دروس دوره به آنها اعطا می شود .

9-       فارغ التحصیلانی که قصد ترجمه مدرک خود را دارند می بایست کپی یا اصل مدرک تحصیلی خود را به همراه ریزنمرات به دارالترجمه ارائه نمایند

10-    دانشجویان عزیزی که مشخصات شناسنامه ای آنها اعم از نام و نام خانوادگی و... تغییر یافته است در زمان تسویه حساب  و قبل از صدور مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت و دانشنامه) مدارک لازم از جمله (کپی صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه و کپی کارت ملی ) را به امور فارغ التحصیلان تحویل نمایند در غیر اینصورت بعد از صدور مدرک تحصیلی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مدارک لازم برای دریافت گواهینامه موقت پایان تحصیلات

حضور شخص دانش آموخته برای اخذ گواهی موقت تحصیلات ، الزامی می باشد و در غیر اینصورت وکیل قانونی و ثبتی دانش آموخته با ارایه وکالتنامه محضری و کارت شناسایی معتبر و ارائه مدارک ذیل می تواند جهت دریافت مدرک تحصیلی مراجعه نماید.

1-دانش آموختگانی که وام دانشجویی دریافت نموده اند نسبت به تسویه حساب و یا تقسیط وام دریافتی خود اقدام نمایند.

2-ارائه برگ اعزام به خدمت در مدت اعتبار آن و یا کارت پایان خدمت ، کارت معافیت دائم ، گواهی اشتغال به خدمت دوره ضرورت ( نظام وظیفه ) از نهادهای نظامی و انتظامی ،گواهی اشتغال در نیروهای مسلح ،گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع بالاتر با ذکر شماره و تاریخ معافیت تحصیلی ویا ارائه گواهی در حال خدمت دوره ضرورت برای مشمولین امریه در نهادهای اداری از یگان نظامی و انتظامی اعزام کننده

3-تسویه حساب کامل با موسسه براساس ضوابط تعیین شده

4-واریز مبلغ 200000 ریال به حساب شماره 216859922008 بانک ملی

 

مدارک لازم برای دریافت دانشنامه

حضور شخص دانش آموخته برای اخذ دانشنامه و ریزنمرات ، الزامی می باشد و در غیر اینصورت وکیل قانونی و ثبتی دانش آموخته با ارایه وکالتنامه محضری و کارت شناسایی معتبر و مدارک ذیل می تواند جهت دریافت دانشنامه مراجعه نماید.

1- ارائه اصل گواهی موقت پایان تحصیلات

2 -تسویه حساب کامل با صندوق رفاه دانشجویی

3- ارائه گواهی مبنی بر مشخص نمودن وضعیت دوره خدمت نظام وظیفه ارائه کارت پایان خدمت کارت معافیت دائم ارائه گواهی اشتغال در نیروهای مسلح گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع بالاتر با ذکر شماره و تاریخ معافیت تحصیلی

4- ارائه اصل دانشنامه مقطع پایین تر تحصیلات عالیه

5- ارائه فرم لغو تعهد آموزش رایگان مقطع پایین تر تحصیلات عالیه برای دانش آموختگان دوره روزانه آن مقطع.

6- واریز مبلغ 10000 ریال از بابت هزینه تمبر الصاقی

7- ریزنمرات تحصیلی فقط در زمان اخذ دانشنامه به دانشجو تحویل داده میشود.

پایگاه اطلاعاتی کتابخانه ملی ایران

تماس با دانشگاه

 آدرس دانشگاه : اردبیل - خیابان دانشگاه-روبروی مجتمع شورابیل - شهرک کشاورزی - روبروی خدمات کشاورزی  - موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی غیر دولتی مقدس اردبیلی

شماره تلفن : 04533518357 -04533518358 -04533518356 - 04533518354- 04533518355

شماره فاکس : 04533518359

Email : info@ihemardabili.ac.ir

سامانه پیام کوتاه : 30008561618585

                                                                                            کليه حقوق اين وب سايت متعلق به موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی غیر دولتی مقدس اردبيلی می باشد.